-->

niedziela, 17 listopada 2013

Make up

Dodatkowym moim zajęciem, które uwielbiam jest MAKE UP.
Od kiedy pamiętam lubiłam robić sobie makijaż, tyko nie zawsze wiedziałam jak to dokładnie zrobić profesjonalnie :-)
W zeszłym roku zapisalam się na kurs profesjonalnego makijażu i od tego czasu próbuje swoich sił, oczywiście głównie na sobie ale również wykorzystuje nabyte umiejętności przy swoich sesjach fotograficznych. Jest to cenna umiejętność, gdyż mogę nadać kobietom, które się zgłoszą do mnie, nowy wizerunek, jak również tworzyć moją wizje, jak było w przypadku projektu Pani Jesień, do którego stworzyłam makijaż przedstawiony poniżej.
Moim celem było przedstawienie go troszeczkę w innej formie, dlatego dodalam prawdziwe płatki kwiatow.
Myślę, że wyszło dość efektownie.
Zachęcam Was do experymentowania nie tylko z barwami ale również różnego rodzaju teksurami, które mogą ozdobić wasz makijaż :-)

ENGLISH


Another thing, that I love to do is MAKE UP.
Since I remember, I liked to do myself a make up, but I wasn't exactly sure how to do it professionally :-)
Last year I signed up for a professional make-up course and since then I tried to do it mainly on myself, but also I use this skill on my photo sessions. It is a valuable skill, because I can give to women who have a photo session with me, a new look, as well as create my visions. And so it was with the Autumn Lady project, which I created a make-up as shown below.
My goal was to show a make up in a little bit different form, so I added a real flower flakes.
I think it came out quite effectively.
I encourage you to experimentation not only with the colours but also with the different types of textures, that can decorate your make up :-)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz